پس از رونمائی از چهل کتاب در فرهنگسرای فردوس
هوشنگ هموطن از رونمائی بیش از صد کتاب در سال آینده خبر داد
دوشنبه 13 اسفند 1397 - 09:19:31
پایگاه خبری شهرک اکباتان

به گزارش پایگاه خبری شهرک اکباتان تدوین خاطرات شهداء طرحی بود که سعید رهنما آغاز کرد و همانند دوی امدادی چوب حامل را به هوشنگ هموطن تحویل داد. نخستین رونمائی از کتاب «گزارش آخرین گزارش» به یاد شهید محمود صارمی با حضور اسماعیل دوستی و احمد حکیمی ­پور به انجام رسید. گردآوری کتاب توسط بهمن کبیری پرویزی به انجام رسید. مراسم در سرای محلۀ بیمه و با حضور حجت صارمی برگزار شد.

کتاب «گزارش آخرین گزارش» در همان سال به زبان انگلیسی ترجمه شد ولی در کارنامۀ گروه تدوین خاطرات شهداء برد رسانه­ ای پیدا نکرد. با این وجود اصل کتاب برد رسانه ­ای زیادی پیدا کرد و به دفعات در جراید، صدا و سیما و پایگاه­های خبری انعکاس یافت.

پیایند انتشار این دو کتاب کتاب­های دیگری منتشر شد و در میانۀ راه سعید رهنما کار را به هوشنگ هموطن تحویل داد. اکنون هوشنگ هموطن نخستین برنامه را اجراء کرده است و در تدارک سال آینده است. تأمین اعتبار لازم از طرف بانیان باعث خواهد شد تا این امر خیر به سرانجام برسد.

در این مراسم جای پدر شهید ذاکر حسینی، پدر شهید قربانی، پدر شهید شیردل و برادر شهید صارمی خالی بود و جا داشت از این چهار بزرگوار نیز یاد  و دعوت میشد و تجلیل به عمل می آمد.


http://shahrakeekbatan.ir/fa/News/1047/هوشنگ-هموطن-از-رونمائی-بیش-از-صد-کتاب-در-سال-آینده-خبر-داد
بستن   چاپ