آخرین مطالب

اقتصادی

نرم افزار بر خط شارژبوک استارت آپ حوزۀ مدیریت آپارتمانها

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی از روز بیست و هفتم تیر ماه سال یکهزار و سیصد و نود و هشت هجری شمسی آغاز شد و تا روز سی ام تیر ماه سال یکهزار و سیصد و نود و هشت هجری شمسی در محل نمایشگاه های بین المللی تهران ادامه دارد.

روز مشتری هایپرمی، روزی متفاوت برای مشتریان

فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی پیشتاز در خدمات رسانی مطلوب و مشتری مداری برای نخستین بار در کشور یک روز در ماه را به عنوان ” روز مشتری” انتخاب کرده است. ۲۶ تیرماه پنجمین دوره از این فستیوال جذاب یکروزه است.

فراخوان جذب همکار جهت راه اندازی و اداره فروشگاه فرهنگی موزه

موزه ملی علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران به منظور استفاده از پتانسیل افراد توانمند در زمینه فروش محصولات علمی و فرهنگی و همچنین تکریم ارباب رجوع با تکیه بر مشتری مداری اقدام به اخذ همکار جهت راه اندازی، تأمین محصولات و اداره فروشگاه محصولات علمی و فرهنگی خود نموده و از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.

روش پیشنهادی محاسبۀ شارژ مجتمعهای مسکونی و تجاری

در سال‌های اخیر، میزان رشد جمعیت به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است و از سوی دیگر به علت مشکلات اقتصادی و بی‌توجهی به شهرهای کوچک و روستاها، مردم این مناطق، به کلان‌شهرها مهاجرت می‌کنند و در نتیجه موجب افزایش جمعیت شهرهای بزرگ می‌شوند. اما این رشد جمعیت، نیازمند تدارکاتی در شهرهای بزرگ است. ایجاد فرصت‌های شغلی، سیستم کارآمد و سریع حمل و نقل و مسکن از جمله نیازهایی است که باید به هنگام رشد جمعیت به آن‌ها توجه شود. از طرفی رشد و افزایش جمعیت موجب تغییر شکل خانه‌ها شده است و در کلان‌شهرها، آپارتمان‌نشینی افزایش پیدا کرده است.

بازدید کارشناسان انرژیهای نو از سوپر یک شهرک اکباتان

هیأت مدیرۀ سوپر یک فاز یک شهرک اکباتان به عنوان هیأت مدیره ای آینده نگر در حال بررسی طرح های نو است و در همین راستا امرو با نمایندگان یکی از پیمانکاران نصب سلول های خورشیدی جلسۀ پرسش و پاسخی منعقد کرد.

کاربری انبار آرد بلوک ده بلامانع است

اسدالله کاظمی نسبت در مورد کاربری دو باب مغازه در تاریخ هفتم اسفند ماه سال یکهزار و سیصد و نود و شش طی نامۀ شمارۀ ۹۳۳۴۹ مورخ هفتم اسفند ماه سال یکهزار و سیصد و نود و شش مکاتبه کرده بوده است.

محل فعلی کافی شاپ مگامال از نظر شهرداری بلامانع است

هر گونه تغییرات در نقشه های اجرایی پروژه با هماهنگی شهرداری و سازمان سرمایه گذاری انجام می پذیرد که در مورد مکان کافی شاپ مذکور که صرفا بابت رفاه شهروندان و با سازه سبک و بدون سقف اجرا گردیده است مراتب بلامانع بودن آن به سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهر تهران ارجاع گردیده تا در پایان عملیات ساخت پروژه متراژ تغییرات حادث شده با متراژ قرارداد مطابقت داده و بر اساس قدر السهم شهرداری با سرمایه گذار لحاظ گردد.

بازنگری قراردادهای بیمه مجتمعهای مسکونی ضرورت دارد

وقوع واقعۀ سیل در استان های کشور و وارد آمدن خسارات مالی به اموال هموطنان انگیزۀ اصلی برای تهیۀ گزارشی در مورد قراردادهای بیمۀ مجتمع های مسکونی بود. آنچه که قانون تکلیف کرده است تهیۀ پوشش آتشسوزی است اما ماجرا به همینجا ختم نمی شود.

چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز برگزار میگردد

با مشارکت معاونت امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان توسعۀ تجارت چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز از بیست و دوم تا بیست و چهارم فروردین در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار میگردد.

مهاجرت فست فودها از محلۀ بیمه به شهرک اکباتان

قرار گفتن در خیابان عظیمی به عنوان مرکز خرید محلۀ بیمه و گلوگاه تجاری این محله هم نتوانت باعث رونق کسب و کار فست فودها شود و موج مهاجرت و تعطیلی فست فودها در محلۀ بیمه آغاز شده است.

حضور قدرتمند بانک سپه در شهرک اکباتان محقق خواهد شد

خبر ادغام تعدادی از بانکها دیروز در رسانه های ارتباط جمعی منتشر شد. بر اساس اظهارات عبدالناصر همتی قوانین و مقررات مربوطه به تصویب شورای عالی پول و اعتبار رسیده است و برای اجراء ابلاغ شده است و بانکهای مشمول طرح موظفند تا چهار ماه آینده نسبت به تشکیل مجمع عمومی فوق العاده اقدام و نسبت به تصویب مصوبۀ ادغام در بانک سپه اقدام کنند.

بازگشت دوبارۀ کوپن

باید تجربۀ دهۀ شصت را داشته باشی تا واژه «کوپن» را درک کنی. برگه های کاغذی که در دست همۀ شهروندان بود و جایگزین دفترچه هائی بود که مساجد در سال های نخستین انقلاب می دادند. حال صحبت از کوپن الکترونیک است. از سال آینده اکباتانی ها همانند سایر شهروندان از مزایای کوپن الکترونیک بهره مند خواهند شد.

به بازنشستگان و وظیفه بگیران دو تریلیون تومان وام پرداخت شد

بر اساس تفاهمنامۀ بین صندوق بازنشستگی کشوری و بانک صادرات ایران در سال یکهزار و سیصد و نود و هفت هجری شمسی دو تریلیون تومان وام به بازنشستگان پرداخت شد. بر همین اساس بانک صادرات ایران هشتاد میلیارد تومان کارمزد از بابت وامهای اعطائی دریافت می کند.

آخرین اخبار

رانندۀ تاکسی قربانی سارق مسافرنما

دیدار از نویسندۀ کتاب «از مهدی تا مهدی»

خدمات الکترونیک تامین‌اجتماعی تحول بزرگی در خدمات اجتماعی است

بازگشت جوانان پاس با 6 گل

آموزش حرکات اصلاحی در "سلامت باشیم"

با برگزاری الکترونیکی انتخابات درصد تخلفات بسیار پایین خوهد آمد

توسعه خدمات غیرحضوری و تسهیل خدمات حضوری تأمین اجتماعی با بهره‌گیری از آی.تی.

مشارکت، دقت، صحت و سلامت انتخابات اهداف ما در برگزاری انتخابات شورایاری ها است

انتخابات شورایاری ها برگزار می شود

سرقت دار و ندار قربانی به صورت گروهی

آغاز ثبت نام وام 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری

نرم افزار بر خط شارژبوک استارت آپ حوزۀ مدیریت آپارتمانها

بعضی از وسائل نیاز به تعمیر و بعضی از وسائل نیاز به رنگ آمیزی دارند

سخنرانی دکتر ابوطالب صارمی در کنفرانس بین المللی زنان

مالباختگان پروژۀ جعفریه امروز سر زمینهای خود حاضر شدند

وضعیت تأیید صلاحیت داوطلبان انتخابات شورایاری معلوم شد

تأیید صلاحیت مدیران مجتمع های مسکونی حلقۀ گمشدۀ قوانین

روز مشتری هایپرمی، روزی متفاوت برای مشتریان

شورایاری‌ها در هفته ای که گذشت

مساجد از شعب اخذ رأی در انتخابات شورایاری‌ها حذف نشده است

سازمان بازرسی مرجع تشخیص عدم برگزاری انتخابات شورایاری‌ها نیست

فراخوان جذب همکار جهت راه اندازی و اداره فروشگاه فرهنگی موزه

بازدید ریاست و مدیران دانشکده فنی و حرفه ای شریعتی تهران از انجمن

مشارکت بالای مناطق 4 و 5 و1 در انتخابات شورایاری‌ها

شورا مخاطب نامه سازمان بازرسی نبود

گزارش عملکرد 100 روزه صندوق بازنشستگی کشوری منتشر شد

شرایط اعطای تسهیلات به بازنشستگان نیروهای مسلح

خیابان شهید بوذری، تفرجگاه رانندگان خط اندیشه به آزادی

برگزاری انتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است از برگزاری آن جلوگیری کنید

اجرای طرح با مهر تا مهر