آخرین مطالب

اجتماعی

خدمات الکترونیک تامین‌اجتماعی تحول بزرگی در خدمات اجتماعی است

محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در غرفه سازمان تامین‌اجتماعی در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ گفت: فعالیت‌های اجرایی سازمان تامین‌اجتماعی در قالب خدمات الکترونیک تحول بزرگی در راستای خدمات اجتماعی در کشور است.

با برگزاری الکترونیکی انتخابات درصد تخلفات بسیار پایین خوهد آمد

نائب رییس ستاد هماهنگی شورایاری ها گفت: معتمدین محلات و فعالان محلی و برخی مشاغل علاقه مندی محله ای دارند و به میدان آمدند تا برای بهبود محله حرکتی انجام دهند همین نفس حضور مردم نشانه خوبی است که شهر زنده است . این خود یک دستاورد بزرگ است.

توسعه خدمات غیرحضوری و تسهیل خدمات حضوری تأمین اجتماعی با بهره‌گیری از آی.تی.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی توسعه خدمات غیرحضوری و تسهیل خدمات حضوری را هدف اصلی این سازمان در استفاده از فن‌آوری اطلاعات دانست و گفت: در حوزه IT برای رسیدن به شرایط مطلوب نیازمند کار و تلاش بیشتری هستیم.

مشارکت، دقت، صحت و سلامت انتخابات اهداف ما در برگزاری انتخابات شورایاری ها است

رییس ستاد هماهنگی شورایاری ها گفت: افزایش مشارکت در انتخابات در راستای همدلی ملی برای ما یک هدف است. چرا که اگر مشارکت افزایش یابد در شرایطی که دلسردی و تلخ کامی در روحیه مردم وجود دارد به تقویت همدلی کمک کرده ایم و برگزاری پر ش ور این انتخابات می تواند تا حدودی این فضا را از بین ببرد.

انتخابات شورایاری ها برگزار می شود

رییس شورای اسلامی شهر تهران به مکاتباتی که با ریاست سازمان بازرسی کل کشور درباره انتخابات شورایاری صورت گرفته است اشاره داشت و خاطر نشان کرد: ایشان برگزاری انتخابات را منوط به موافقت سران قوا کرده بودند که از طریق رییس جمهور دستور برگزاری انتخابات اخذ شد.

مساجد از شعب اخذ رأی در انتخابات شورایاری‌ها حذف نشده است

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه جانمایی شعب اخذ رای بر مبنای انتخابات دوره چهارم انجام می شود، گفت: شعب اخذ رای در مساجد، حسینیه‌ها و مدارس مستقر می‌شود.

سازمان بازرسی مرجع تشخیص عدم برگزاری انتخابات شورایاری‌ها نیست

شهردار تهران در واکنش به نامه اخیر رییس سازمان بازرسی در خصوص غیر قانونی بودن برگزاری انتخابات شورایاری ها اظهار کرد: سازمان بازرسی مرجع تشخیص عدم برگزاری انتخابات شورایاری‌ها نیست.

خیابان شهید بوذری، تفرجگاه رانندگان خط اندیشه به آزادی

شهر اندیشه در فاصلۀ سی کیلومتری شهر تهران است و بسیاری از ساکنین این شهر در تهران کار می کنند. افرادی که در نظر دارند از تهران به اندیشه تردد کنند از پایانۀ آزادی به پایانۀ فاز سه و بالعکس رفت و آمد می¬کنند. مسیر رفت و برگشت از اندیشه به تهران دارای اتوبوس و تاکسی با نرخی متفاوت است. مشکل از آنجا آغاز می¬شود که پای برخی از رانندگان اتوبوس به خیابان شهید بوذری باز شده است.

برگزاری انتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است از برگزاری آن جلوگیری کنید

قاضی ناصر سراج طی نامه‌ای به رؤسای قوای سه‌گانه و همچنین وزیر کشور برگزاری انتخابات شورایاری‌ها را تا زمان وضع مبانی قانونی برای برگزاری آن، غیرقانونی دانسته و خواستار جلوگیری از برگزاری این اقدام غیرقانونی شده است.

داستان بی انتهای پروژه جعفریه

پروژۀ جعفریه نامی بود که به غیر از تلخکامی برای پرسنل و بازنشستگان نیروهای مسلح یادگاری باقی نگذاشت. بسیاری از سهامداران این پروژه دار فانی را وداع گفتند ولی هیچگاه رنگ آپارتمان خود را ندیدند، آپارتمانی که هنوز ساخته نشده است که هیچ خبر رسیده است که دو سه سالی است که به اصطلاح مالکی از راه رسده است و درخت تبریزی در زمین کاشته است و آب در زمین ول کرده است.

ظرفیت شورایاران برای توسعه‌یافتگی محلات استفاده شود

امروزه شورای اسلامی شهر تهران در تلاش است تا شورایاری‌ها را به جایگاه خود بازگردانند و از ظرفیت این نهاد مدنی و مردمی در جهت رفاه و حل مشکلات و توسعه‌یافتگی محلات کمک گیرند، هرجایی که از ظرفیت شورایاری‌ها درست استفاده شد باعث گردید تا هزینه‌های محله کاهش و کیفیت زندگی شهری بهتر و در یک جمله توجه به ظرفیت نهادهای مدنی و ازجمله شورایاری باعث تقویت جامعه مدنی، توسعه ،رشد و دموکراسی جامعه‌محور گردیده است.

شهرک اکباتان مدیران جدید خود را خواهد دید

در حالی که یازده روز به انتخابات شورایاری شهرک اکباتان باقی مانده است، ائتلاف جدیدی دیروز نخستین جلسۀ خود را تشکیل داد در حالی که پریروز نیز نخستین جلسۀ گروه دیگری بود.

شورایاری، یک واژه غریبه

شرایط در گذشته با امروز بسیار متفاوت بود و واژه «محله» معنای دیگری از آنچه امروز می دانیم داشت؛ محله جایی بود که همه ساکنان آن با یکدیگر آشنا بودند و حتی تا حدی از زندگی شخصی یکدیگر اطلاع داشتند.

امضا تفاهم نامه همکاری مشترک انجمن آلزایمر با کتابخانه موزه ملی ملک

پیرو جلسات قبل با مدیر اداری کتابخانه موزه ملی ملک ، جلسه ای روز شنبه ۲۲ تیر ماه در دفتر مدیر عامل موزه با حضور آقای غلامرضا خواجه سروی (مدیرعامل ) ، و مدیران بخش های مختلف موزه و خانم معصومه صالحی مدیر عامل انجمن دمانس و آلزایمر ایران به اتفاق مدیر اجرایی ، مسئول آموزش و مسئول روابط عمومی برگزار گردید

۲۰ تیر، آخرین مهلت تکمیل مدارک داوطلبان انتخابات شورایاری‌ها

هیات اجرایی مرکزی پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها، با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: داوطلبانی به دلیل نقض مدرک فرآیند نام نویسی‌شان کامل نشده تا ۲۰ تیر ماه فرصت دارند نقص مدارک مربوط به ثبت نام را برطرف کنند.

چگونگی ترتیبات برگزاری مجمع عمومی

خرداد و تیر فصل برگزاری مجامع عمومی در مجتمع های مسکونی است و مدیران مجتمع ها در تدارک برگزاری مجامع هستند. پایگاه خبری شهرک اکباتان طی گزارشی به بررسی مجمع عمومی به عنوان بزرگترین رویداد یک مجتمع می پردازد.

استقبال اکباتانیها از انتخابات شورایاریها

هر چند که در بعضی از محلات شهر تهران ممکن است انتخابات با دو ماه تأخیر انجام شود، به نظر میرسد انتخابات در اکباتان در موعد مقرر برگزار خواهد شد.

جلسۀ شورای مرکزی بازارچه های فاز یک تشکیل شد

روز دوشنبه هفدهم تیر ماه سال یکهزار و سیصد و نود و هشت هجری شمسی ساعت دو و نیم بعد از ظهر سوپر نه فاز یک شهرک اکباتان میزبان مدیران بازارچه های فاز یک بود.

آخرین اخبار

رانندۀ تاکسی قربانی سارق مسافرنما

دیدار از نویسندۀ کتاب «از مهدی تا مهدی»

خدمات الکترونیک تامین‌اجتماعی تحول بزرگی در خدمات اجتماعی است

بازگشت جوانان پاس با 6 گل

آموزش حرکات اصلاحی در "سلامت باشیم"

با برگزاری الکترونیکی انتخابات درصد تخلفات بسیار پایین خوهد آمد

توسعه خدمات غیرحضوری و تسهیل خدمات حضوری تأمین اجتماعی با بهره‌گیری از آی.تی.

مشارکت، دقت، صحت و سلامت انتخابات اهداف ما در برگزاری انتخابات شورایاری ها است

انتخابات شورایاری ها برگزار می شود

سرقت دار و ندار قربانی به صورت گروهی

آغاز ثبت نام وام 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری

نرم افزار بر خط شارژبوک استارت آپ حوزۀ مدیریت آپارتمانها

بعضی از وسائل نیاز به تعمیر و بعضی از وسائل نیاز به رنگ آمیزی دارند

سخنرانی دکتر ابوطالب صارمی در کنفرانس بین المللی زنان

مالباختگان پروژۀ جعفریه امروز سر زمینهای خود حاضر شدند

وضعیت تأیید صلاحیت داوطلبان انتخابات شورایاری معلوم شد

تأیید صلاحیت مدیران مجتمع های مسکونی حلقۀ گمشدۀ قوانین

روز مشتری هایپرمی، روزی متفاوت برای مشتریان

شورایاری‌ها در هفته ای که گذشت

مساجد از شعب اخذ رأی در انتخابات شورایاری‌ها حذف نشده است

سازمان بازرسی مرجع تشخیص عدم برگزاری انتخابات شورایاری‌ها نیست

فراخوان جذب همکار جهت راه اندازی و اداره فروشگاه فرهنگی موزه

بازدید ریاست و مدیران دانشکده فنی و حرفه ای شریعتی تهران از انجمن

مشارکت بالای مناطق 4 و 5 و1 در انتخابات شورایاری‌ها

شورا مخاطب نامه سازمان بازرسی نبود

گزارش عملکرد 100 روزه صندوق بازنشستگی کشوری منتشر شد

شرایط اعطای تسهیلات به بازنشستگان نیروهای مسلح

خیابان شهید بوذری، تفرجگاه رانندگان خط اندیشه به آزادی

برگزاری انتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است از برگزاری آن جلوگیری کنید

اجرای طرح با مهر تا مهر