اقتصادی

کرونا مصرف چه محصولاتی را در میادین میوه و تره بار افزایش داد

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از افزایش چهل و یک درصدی فروش محصولات میادین میوه و تره بار در فروردین ماه سال جاری نسبت به فروردین ماه سال گذشته خبر داد و گفت: به‌طور متوسط روزانه۴ هزار تُن محصول در میادین به فروش می‌رسد که با توجه به اینکه ایام نوروز امسال، اکثریت مردم تهران به سفر نرفتند و پایتخت، شلوغ‌ترین تعطیلات عید را در سال‌های اخیر تجربه کرد، این میزان از افزایشی بالغ بر چهل و یک درصد برخوردار بود

هشتاد و شش درصد شهروندان از قیمت‌ها در میادین میوه و تره بار راضی‌اند

شهردار تهران در اظهارت اخیر خود با اشاره به آخرین نظرسنجی صورت گرفته در مورد عملکرد شهرداری تهران تاکید کرد: «میادین میوه و تره بار از رضایتمندی بالای شهروندان برخوردار بوده است.»

امکان خرید ده کیلو میوه از میادین میوه و تره بار با پنجاه هزار تومان

قیمت یک سبد میوه در میادین میوه و تره بار به مراتب ارزان‌تر از قیمت همان سبد با کیفیت و وزن مشابه در سطح شهر تمام می شود و به همین دلیل، شاهد استقبال روزافزون شهروندان از این مراکز هستیم.

پیگیر تخصیص سی و هشت تریلیون ریال برای جبران خسارت زیرساخت‌های گردشگری ایران هستیم

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: «همان‌گونه که رئیس شورای جهانی سفر و گردشگری به رهبران جهان درخصوص به خطر افتادن پنجاه میلیون شغل در پی شیوع کرونا هشدار داده و بر لزوم چاره‌اندیشی فوری تأکید کرده است، پیگیر تخصیص سی و هشت تریلیون ریال برای جبران خسارت زیرساخت‌های گردشگری ایران هستیم.»

خرید نوزده کیلو انواع محصولات در میادین میوه و تره بار با یکصد هزار تومان

خرید نوزده کیلوگرم انواع میوه از جمله موز، کیوی، نارنگی، پرتقال و سیب، سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار تهران با پرداخت مبلغ یکصد هزار تومان امکان‌پذیر است.

اپلیکیشن اسنپ مارکت، سوپرمارکت اینترنتی تهران

شاید این روزها اسم اسنپ مارکت به گوش شما هم رسیده باشد و یا با بیلبوردها و انواع تبلیغات این این کسب و کار آنلاین و عظیم در سراسر شهر تهران و یا فضای مجازی مواجه شده باشید. در واقع اسنپ مارکت یکی از اعضای خانواده بزرگ اسنپ است و راهی برای خرید اینترنتی از تمامی شعب هایپر استار در سطح شهر تهران است و یک سوپرمارکت همیشه با تخفیف محسوب می گردد.

قیمت روز بیست محصول پر تقاضا در میادین میوه و تره بار

بر اساس اولین نرخنامۀ سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در سال جدید، اختلاف چهل درصدی قیمت محصولات میادین میوه و تره بار با میانگین قیمت‌های سطح شهر همچنان حفظ شده است.

مبالغ اقساط کسر شده باید به حساب ها مسترد شود

تمام دریافت‌کنندگان قرض‌الحسنه فارغ از این که امکان پرداخت یا وصول اقساط از آن‌ها وجود داشته باشد و نیز قطع نظر از نوع کسب و کار و فعالیت دریافت‌کننده قرض‌الحسنه، مشمول استفاده از مزایای بخشنامه تعویق سه‌ماهه اقساط تسهیلات به دلیل شیوع ویروس کرونا هستند؛ از این رو بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی موظفند چنانچه مبالغ اقساط قرض‌الحسنه سررسید شده در بازه زمانی موضوع مصوبه مورد اشاره از حساب تسهیلات‌گیرندگان یا ضامنین آن‌ها برداشت شده است را مسترد کنند.

فهرست‌بهای پایه برخی رشته‌ها در سال یکهزار و سیصد و نود و نه هجری شمسی ابلاغ شد

ابلاغ فهارس بهای پایه در آخرین روز کاری در سال جاری ، که مطابق سنوات گذشته از سال یکهزار و سیصد و نود و سۀ هجری شمسی به صورت منظم و پایدار ابلاغ و منتشر شده است، نشان دهنده استحکام و استواری نظام مدیریتی کشور در اجرا و بهره برداری پروژه های توسعه ای کشور است

حقوق بازنشستگان کشوری باقیمانده پرداخت شد

با اتمام عملیات معمول بانکی و ساتنا برای استانهای کشور، حقوق اسفندماه حدود ده درصد جامعه بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری که موفق به دریافت حقوق خود نشده بودند پرداخت شد.

میادین میوه و تره بار از التهاب در بازار جلوگیری می‌کنند

مدیرکل دفتر شهردار تهران روز گذشته به اتفاق معاون خدمات شهری شهرداری تهران از تعدادی از میادین میوه و تره بار پایتخت، بازدید و از نزدیک در جریان خدمات این مراکز به شهروندان در ایام تعطیلات نوروز قرار گرفتند.

پیشنهاد افزایش تعطیلات عید فطر به دولت

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تخفیف ویژه برای کادر درمانی در حوزه سفر و اقامت بعد از مهار کرونا در کشور خبر داد.

مهلت سه‌ماهه برای پرداخت مالیات و بیمه حامل‌های انرژی مربوط به مراکز گردشگری

هزینه‌های مالیات، حق بیمه حامل‌های انرژی و سوخت مربوط به دفاتر خدماتی گردشگری، هتل‌ها، مراکز اقامتی و اماکن بوم‌گردی و تولیدکنندگان صنایع‌دستی، سه ماه با تأخیر دریافت خواهد شد.

ثبت نام هشتاد و هفت هزار و چهارصد و نود و هشت متقاضى مسکن در هجده شهر جدید

معاون مسکن و ساختمان ضمن اعلام مشارکت بیش از یک میلیون و سیصد و سی و یک هزار نفر در مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملى مسکن، مشارکت متقاضیان مسکن را در هجده شهر جدید اعلام کرد.

انجام سومین پرواز فوق العاده هما به دوحه

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» سومین پرواز فوق‌العاده خود را جهت انتقال مسافران حاضر در کشور قطر در روز بیست و سوم اسفندماه سال جاری (۱۳ مارس) انجام می‌دهد.

برقراری مجدد پروازهای اروپایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما

با پیگیری کاپیتان زنگنه، ریاست محترم هیات مدیره و مدیرعامل «هما»، همکاری سازمان هواپیمایی کشوری و رایزنی وزارت امور خارجه، پس از چهل و هشت ساعت وقفه، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به منطقه اروپا مجدداً برقرار گردید.

جزییات استرداد بلیت قطارهای مسافری بدون کسر هزینه کنسلی اعلام شد

معاون مسافری راه آهن جزییات طرح استرداد بلیت قطارهای مسافری بدون کسر هزینه کنسلی از سوم اسفند ماه تا شانزدهم فروردین ماه سال یکهزار و سیصد و نود و نه هجری شمسی را اعلام کرد.

افزایش استفاده از خدمات غیر حضوری بانک شهر

مدیر مرکزارتباطات و روابط عمومی بانک شهر با اشاره به بهره مندی مشتریان این بانک از به روزترین خدمات بانکداری الکترونیک، گفت: «خوشبختانه طی روزهای اخیر و با توجه به تاکیدات بسیار مبنی بر عدم حضور مشتریان در شعب بواسطه گسترش «ویروس کرونا»، شاهد افزایش استفاده از خدمات غیرحضوری بانک شهر هستیم.»

استرداد وجه بلیت پروازهای داخلی و خارجی الزامی است

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: «با توجه به شرایط بوجود آمده پس از انتشار ویروس کرونا، با آژانسهای متخلفی که از عودت وجه تعیین شده به مسافران خودداری نمایند، برخورد خواهد شد.

مصادیق کسب و کارهایی که مشمول سه ماه تعویق اقساط

در پی مصوبه شورای پول و اعتبار در خصوص کمک به صاحبان کسب و کارهایی که به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا با مشکلاتی مواجه شده‌اند، مصادیق کسب و کارهای مشمول که به تصویب کمیته منتخب دولت رسیده است اعلام شد.

بیمه شخص ثالث به صورت برخط عرضه می شود

رییس کل بیمۀ مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نامه ای فوری به مدیران عامل شرکت های بیمه، فروش آنلاین بیمه نامه شخص ثالث در شرایط کنونی را ابلاغ کرد.

آخرین مطالب

مدیریت جدیئ ساین

پایگاه خبری شهرک اکباتان به سالنامۀ غیر بر خط تبدیل شد

جاده لاویج

هشتگرد

شهرک اکباتان-3

شهرک اکباتان-2

برنامۀ مؤسسۀ خیریۀ موعود ایرانیان در مگامال

نمایشگاه پیانو در مگامال از نمائی دیگر

نمایشگاه پیانو در مگامال

شهرک اکباتان-1

فلافل سلف سرویس مامان جون شعبۀ اکباتان به منظره ای دیدنی

لاهیجان

غاری در جاده چالوس

ماسوله

سردیس شهید ذاکر حسینی

هوشنگ هموطن، پرویز ایزدی، وحید قربانعلی پور و ولی محمد جوکار در مراسم رونمائی از سردیس شهید ذاکرحسینی

هوشنگ هموطن، مجتبی شمس بیرانوند و پرویز ایزدی در مراسم رونمائی از سردیس شهید ذاکرحسینی

هنر طبیعت

سید محمد باقر قائم مقامی وحید قربانعلی پور

هوشنگ هموطن و علی قربانی

هوشنگ هموطن و سرهنگ دوم مجتبی شمس بیرانوند

هوشنگ شهبازی در مسجد الله «ج»

محل نامناسب تیر چراغ برق

حجت الله صارمی و آرش فلسفی دیوبند

حامد بهداد و پویا برجسته در مگامال

حامد بهداد در مگامال

فیروز دانسته پور در مگامال

آرش فلسفی دیوبند در حال نواختن پیانو

رودخانه چالوس

مهرشهر