آخرین مطالب

اجتماعی

پیگیری الکترونیکی خدمات ضروری دستگاه ها برای مردم و کسب و کارها

رضا باقری اصل دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور در نخستین جلسه کارگروه ویژه پیگیری اجرای دولت الکترونیکی با اشاره به لزوم سرعت بخشیدن به تکمیل سرویس ها و زیرساخت های خدمات یکپارچه دولت گفت: «این سرویس ها باید برای ارائه خدمات دولت الکترونیک به مردم در شرایط فعلی کشور هر چه سریعتر تکمیل شود.»

تهدید کرونا را به فرصت تحکیم خانواده تبدیل کنیم

جانشین پلیس پایتخت با اشاره به اینکه می توان از تهدید ویروس کرونا به عنوان فرصتی برای تحکیم خانواده نگریست، گفت: «والدین برای ایام فراغت اعضای خانواده برنامه ریزی داشته باشند و از غرق شدن اعضای خانواده در فضای مجازی دوری کنند.»

خانواده‌ها از تجمع و حضور در پارک‌ها و بوستان‌ها خودداری کنند

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با تاکید به رعایت توصیه های بهداشتی برای مقابله با کرونا ویروس، گفت: «هر گونه تجمع انسانی و تردد بنا به هر دلیل در بوستان طبیعت پردیسان تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.»

هشدار پلمب مغازه‌ها در صورت مشاهده بازگشایی در روزهایی که تعطیل اعلام شده است

رئیس گشت تعزیرات حکومتی شهر تهران ضمن بیان آنکه در روزهای جاری به واحدهای صنفی و کسبه‌ای که اقدام به بازگشائی مغازه‌های خود کرده‌اند صرفا تذکر زبانی مبنی بر بستن داده شده است، از پلمب واحدهای صنفی در صورت مشاهده هرگونه بازگشایی خبر داد.

تقدیر معاون گردشگری از همراهی مردم با کمپین «سفرت را کنسل نکن»

معاون گردشگری کشور با اشاره به همکاری خوب بین مردم و تأسیسات گردشگری بعد از شیوع کرونا گفت: «لازم می‌دانم از همراهی بسیار خوب مردم با کمپین «سفرت را کنسل نکن» قدردانی کنم.»

کلاهبرداری تحت عنوان کرونا

در فضای مجازی مشاهده شده است مجرمان سایبری با انتشار لینک‌ها و برنامه‌های جعلی تحت عنوان تست و غربال‌گری کرونا به دنبال دسترسی به اطلاعات خصوصی کاربران و یا کلاهبرداری از آنان هستند.

آغاز مسابقۀ پیامکی مقررات راهنمایی و رانندگی از رادیو گفتگو

سرهنگ جهانی: «مسابقۀ پیامکی پلیس راهور هر روز از برنامۀ نوروزی رادیو گفتگو از تاریخ اول فروردین یکهزار و سیصد و نود و نه هجری شمسی تا پانزدهم فروردین سال یکهزار و سیصد و نود و نه هجری شمسی (به مدت پانزده روز) از ساعت هفده الی نوزده برگزار می گردد

نحوۀ حضور کارکنان دولت در دستگاه‌های اجرایی تا پانزدهم فروردین مشخص شد

سازمان اداری و استخدامی کشور بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا که به تایید رییس جمهور رسیده است در خصوص حضور یک سوم کارکنان دستگاه‌های اجرای اعلام کرد: کاهش حضور دو سوم کارکنان از طریق نوبت‌بندی و اعطای مرخصی صورت گرفته و این مرخصی جزء مرخصی استحقاقی کارکنان محسوب نخواهد شد.

اختصاص دو مرکز تأمین اجتماعی برای انجام نمونه گیری ویروس کرونا در تهران

سرپرست اداره کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران گفت: «آزمایشگاه رفرانس و بیمارستان شهید لبافی نژاد برای انجام آزمایشات و نمونه گیری در ارتباط با ویروس در نظر گرفته شده است.»

برنامه‌ریزی برای رونق دوباره گردشگری بعد از مهار کرونا

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: «به‌طور حتم بعد از مهار کرونا، برنامه‌ریزی‌های خوبی برای رونق مجدد صنعت گردشگری اجرا خواهد شد و شاهد رونق و احیای این صنعت در کشور هستیم.»

پویش بین‌المللی «هشتک به تو از دور سلام» راه‌انداز شد

در راستای بهره‌مندی مردم از فیض زیارت بارگاه منور رضوی و به منظور ارتباط قلبی زائران و مجاوران حضرت ثامن الحجج «ع» از راه دور، پویش بین‌المللی «هشتک به تو از دور سلام» به همت آستان قدس رضوی راه اندازی شد.

تمهیدات جدید سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح برای کنترل شیوع بیماری کرونا

سازمان بیمۀ خدمات درمانی نیروهای مسلح برابر تدابیر ابلاغی ستادکل نیروهای مسلح به منظور تقویت ارائه خدمات مراکز درمانی نیروهای مسلح جهت مدیریت بحران مقابله با ویروس کرونا، مبلغ تریلیون و چهارصد و بیست میلیارد ریال در اسفند ماه یکهزار و سیصد و نود و هشت هجری شمسی به عنوان پیش پرداخت به این مراکز پرداخت کرده است.

اجرای «تونل نور» در منطقۀ پنج

مدیر ادارۀ فرهنگی از طراحی و اجرای تونل نور در بزرگراه اشرفی اصفهانی تا فلکۀ دوم صادقیه به منظور افزایش جلوه‌های بصری و زیباسازی شهر خبر داد.

توزیع اقلام بهداشتی به منظور پیشگیری از کرونا در گرمخانه خاوران- تهران/ گزارش تصویری

توزیع چهار هزار و سیصد و هشتاد بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و محلول ضد عفونی کننده میان افراد ساکن در گرم خانه ها و سامان سراهای شهرداری تهران به همت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر آغاز شد.

اجرائی شدن بخشنامۀ دورکاری توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور

معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور، هدف از صدور بخشنامه این سازمان به دستگاه‌های اجرایی را حفظ سلامت و ایمنی کارکنان دستگاه های اجرایی و ارباب رجوع و کاستن از ترددهای غیر ضرور مردم به دستگاه های اجرایی و در عین حال حصول اطمینان از انجام و ارائه بموقع خدمات توسط دستگاه ها به شهروندان می باشد. بدیهی است بهترین راهکار برای تحقق این هدف ارائه خدمات به صورت الکترونیک به مردم در قالب دولت الکترونیک می باشد.

آغاز رسمی فرآیند ارزیابی عملکرد سال یکهزار و سیصد و نود و هشت هجری شمسی دستگاه‌های اجرایی کشور

جلسۀ فرآیند ارزیابی عملکرد سال یکهزار و سیصد و نود و هشت هجری شمسی دستگاه­های اجرایی در سطح ملی، با حضور مدیران و نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور و نمایندگان دستگاه­های اجرایی کشور به‌صورت وبینار برگزار شد.

فراخوان همکاری سازمان بازرسی کل کشور

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به‌منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از بین متقاضیان دارای شرایط زیر به‌صورت «قراردادی تمام‌وقت» یا «قراردادی پاره‌وقت» در اداره روابط عمومی در تهران دعوت به همکاری ‌نماید.

سخنرانی نوروزی رهبر انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی برگزار نمی‌شود

دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مراسم سخنرانی حضرت آیت الله خامنه‌ای که همه ساله در روز اول سال نو در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شد، امسال به علت توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیماری ناشی از ویروس کرونا برگزار نخواهد شد و معظم‌له به مشهد مقدس سفر نخواهند کرد.

مادر سنندجی از چوبه دار رهایی یافت

یک فقره پروندۀ قتل عمد با تلاش دلسوزانه اعضای شورا‌های حل اختلاف استان کردستان منجر به صلح و سازش گردید و مادر سنندجی از چوبه دار رهایی یافت.

جانمائی پست برق ایستگاه متروی اکباتان

مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: «تا دهۀ اول اسفند یکهزار و سیصد و نود و هشت، چهار پست برق جدید برای برق رسانی هر چه بهتر به خطوط هفت، چهار، سه مترو به بهره برداری خواهد رسید.

آغاز توزیع چهار هزار و سیصد و هشتاد بسته بهداشتی در گرم خانه‌ها و سامان‌سراهای شهر تهران

معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از آغاز توزیع چهار هزار و سیصد و هشتاد بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و محلول ضد عفونی کننده میان افراد ساکن در گرم خانه ها و سامان سراهای شهرداری تهران خبر داد.

آخرین مطالب

مدل سفرۀ هفت سین سال یکهزار و سیصد و نود و نه هجری شمسی

گزارش تصویری اقدامات خانۀ سلامت سرای محلۀ اکباتان

پیام تسلیت بهمن کبیری پرویزی به خانوادۀ حاتمی

پیام تسلیت پایگاه خبری شهرک اکباتان به مناسبت درگذشت والدۀ ماجدۀ بهرام زمانی

نمای ساختمان در شهرک غرب

پیگیری الکترونیکی خدمات ضروری دستگاه ها برای مردم و کسب و کارها

با پیگیری دکتر سلطانی فر اقساط کسر شده وام ازدواج به حسابها برمی گردد

دسترس پذیری رایگان بیش از چهارصد هزار منبع سازمان اسناد و کتابخانه ملی

امکان عضویت دیجیتال کتابخانه ملی بدون محدودیت سنی و تحصیلی فراهم شد

تکذیب هرگونه فراخوان جمع آوری کمک مالی برای بیماری کرونا

تهدید کرونا را به فرصت تحکیم خانواده تبدیل کنیم

خانواده‌ها از تجمع و حضور در پارک‌ها و بوستان‌ها خودداری کنند

ثبت نام طرح مدافعین افتخاری سلامت بنیاد کرامت رضوی آغاز شد

هشدار پلمب مغازه‌ها در صورت مشاهده بازگشایی در روزهایی که تعطیل اعلام شده است

تقدیر معاون گردشگری از همراهی مردم با کمپین «سفرت را کنسل نکن»

جریمۀ هفتاد و یک میلیاردی متخلفان در مرحله نخست طرح نظارت نوروز تعزیرات

گزارش فعالیت ستاد مدافعان سلامت محله بیمه

مبالغ اقساط کسر شده باید به حساب ها مسترد شود

کلاهبرداری تحت عنوان کرونا

آغاز مسابقۀ پیامکی مقررات راهنمایی و رانندگی از رادیو گفتگو

اطلاعیه در خصوص درج مطالبی به نقل از رئیس سازمان بهزیستی در خبرگزاری مهر

فهرست‌بهای پایه برخی رشته‌ها در سال یکهزار و سیصد و نود و نه هجری شمسی ابلاغ شد

نحوۀ حضور کارکنان دولت در دستگاه‌های اجرایی تا پانزدهم فروردین مشخص شد

محدودیت‌های بیشتر اعمال می‌شود

ادارات و فعالیت‌های اقتصادی تا پانزدهم فروردین تعطیل می‌شود

اختصاص دو مرکز تأمین اجتماعی برای انجام نمونه گیری ویروس کرونا در تهران

حقوق بازنشستگان کشوری باقیمانده پرداخت شد

توزیع دو و نیم تن شکر احتکاری میان مردم در تهران

برنامه‌ریزی برای رونق دوباره گردشگری بعد از مهار کرونا

نتایج داوری آثار مسابقه «دور هم نویسی» اعلام شد